Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mulla ylissaunoissa

Jotenkin olen häirityn tunne kun olen hoikka m75 kun kun muut katselee minua. kun huomaan niin päät kääntyvä pois. onko normi juttu muille
5337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitähän tuo pappara selittää?

Äänestä

Kai se on aika yleistä salaa vilkuilla toisten miesten varustuksia. Sitä kai tarkoitit? Tunnustan itsekin niin tekeväni aina kun vain kuvittelen huomaamatta sen pystyvän tekemään. Nimenomaan vanhemmat miehet kiinnostavat...

Äänestä
  • Jaa no nyt selvisi...
    Kyllä kookkaat hyvin harrastaneet aikamiesten kalut eli kyrvät ovat kiihottavia katsella!
    Se jotenkin näkyy kullin koosta yms. jos kulli ollut ahkerassa käytössä.
    Uimalassa näen usein samoja ukkoja joilla monilla komean kehityneitä kaluja, vaikka olisi kokoeroakin.
    Yksikin vahempi mies joka ei naamaltaan kovin komea ole mutta kyrpä on normaalina kookas ja erittäin paksu ja pitkät pallit päälle!
    Mietin joskus miten se olisi erektiossa!?
    Hän erottuu kyllä, mutta ei ole "itteään esittelevää" tyyppiä. Joka mulle merkitsee että ihminen on luonnollisen oloinen.

    Jotkut ovat ja sehän näkyy "missä mennään"... useimmilla!

    Äänestä

  • siinä pä se itse teen myäs samaa,joskus tykkään vähän kiusatella kun huomaan että joku tuntuu nauttivan kun pyllistän puku koppiin niin kuin olisin etsiväni jotakin on se aika kiihottavaa kun eivät tiedä että olen huomannut heidän katseet

    Äänestä

  • tiedät itse teet sitä samaa ,kun kuitenkin olet kiinostunutt miksi sitteen olet utelias näistä asioista,kait käyt runkulla kun et uskalla tunnustaa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jotenkin olen häirityn tunne kun olen hoikka m75 kun kun muut katselee minua. kun huomaan niin päät kääntyvä pois. onko normi juttu muille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu