Onko luigia näkynyt

Vieläkö on maisemissa
101601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Varmaan pidätettynä

Äänestä

Niuanniemessä viimeinen havainto.

Äänestä
  • pitäköön myös siellä

    Äänestä

Kialla ajelee

Äänestä

Höpö höpö

Äänestä

Vanhainkodissa,alkaa olla lähes 70 vuotias.

Äänestä

Mies joka oli äärettömän taitava käsistään nuorena. Mutta sitten on tapahtunut jotakin? Näin muutama vuosi sitten S-marketin kassalla, kassaneiti antoi kassasta rahaa Luigille. Helppoa elämää :)

Äänestä

Huhujen mukaan allerginen työlle

Äänestä

Sitten oli se kilometrin mittaaja

Äänestä

Ruosteista skodaa kauppaa nettiautossa Veikko Niemisen nimellä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vieläkö on maisemissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu