Hallitus jatkaa vahvempana kuin koskaan

Hallitus - punikkimedia 6 - 0

Keskisarja Go Go
696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kiinalainen alus katkoi sähkökaapelin Suomenlahdella. Pyysikö Kiina anteeksi ? Ei

Äänestä
  • Ota huomioon maiden koko ero. Ei norsu pyydä anteeksi hiireltä.

    Äänestä

Olihan veto Keskisarjalta 🤣🤣🤣 buahahaa

Äänestä

Hallitus voitti, jee !

Äänestä

Kunhan vasemmistopiiri voittaa seuraavissa vaaleissa niin voivat kättä lyömällä veli venäjän kanssa lyödä hyntteet yhteen.
Ollaan me niin vinoutuneita suomalaisia, että eipä pahemmista pulaa. Raukkoja puheita ilmanaikuisuudesta. Nyt pyöritellään aivan paskaa paskaa eduskunnassa. Johan nuo asiat on sovittu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hallitus - punikkimedia 6 - 0

Keskisarja Go Go

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu