viittaa salaliittoteoriaan, jonka mukaan valtion sisällä toimii ei-demokraattisesti valittu varjovaltio, joka todellisuudessa pyörittää maata.
viittaa salaliittoteoriaan, jonka mukaan valtion sisällä toimii ei-demokraattisesti valittu varjoval
Anonyymi-ap
2
59
Vastaukset
- Anonyymi00001
Olet jäljillä. Poliittinen eliitti puuhastelua bilderbergin hengessä. Eduskunta on vain kumileimasin jota pitää kurissa Mediapooli. Soraääniä ei sallita, sellaiset tuhotaan. Puolue kannalla ei ole siinä teatterissa enää merkitystä, koska kaikki ovat liikuttavan yksimielisiä asioista joista poliittinen eliitti päättää.
- Anonyymi00003
Etsitkö seuraa tänä iltana? 👉 Klikkaa ja juttele https://Sabrina.hoty.lat/Sabrina#/?/?/0orljjfvl
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104738- 36613
- 47603
- 36597
- 30591
- 40585
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34557- 50550
- 36483