Joko joulumälli on lentänyt ?

Anonyymi-ap

Menikö reisille?Vai talouspaperille? Vai olitko kova kundi ja mällit omaan nieluun?

12

380

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Tarkoitus oli tulla reisille, mutta pitkästä aikaa sain naapurin seksikästä rouvaa, niin laukesin sisälle. Ei enää auttanut nallin karattua, kun painaa perille asti ja laueta loppuun siinä. Naapurin rouva aivan kiimaisena laukesi yhtäaikaa ja nautti sisäänlaukeamisesta.

      • Anonyymi00014

        Jouluaattona siskon kanssa rakastettiin pitkän kaavan kautta. Ensimmäinen mälli lensi ennen joulusaunaa ja toisen kerran pikaisempi joulupöytää vasten saunan jälkeen. Kumpikaan mälli ei lentänyt reisille, mutta valui kyllä rakastelujen jälkeen pillusta pitkin rakkaan siskoni reisiä.

        Toivottiin että oltaisiin voitu viettää koko joulu yhdessä niinkuin nuorempana, mutta hänen miehensä ehti jo joulupäiväksi ajaa kotiin. Onneksi jouluyönä ja vielä aamulla kun herättiin ehdittiin rakastelemaan kolmannen kerran. Jouluyönä oli sen verran tyydyttynyt olo ja siskolla paikat sen verran hellänä etten orgasmia saanut ja rakastelu oli enemmän pusuttelua ja hyväilyä..


    • Anonyymi00002

      Kohta lentää oon kiihotellut tunnin vatsalle lentää kohta💦

    • Anonyymi00006

      Parast aikaa vetelen.

    • Anonyymi00007

      Totta kai kumisaapaskivaa harrastin.

    • Anonyymi00008

      Anopin lämpöisille ja kosteille alushousuille lensi iso lasti joulupäivän iltana.

    • Anonyymi00009

      Kävin joulusaunassa tyttöystävän isän kanssa, ja runkattiin ja imutelltiin. Kiva joulu oli

    • Anonyymi00010

      Vaimo saattoi meidän jiulupukin alakerran kautta pois ja viipyi noìn puoli tuntia.
      Meidän 5v poìka kysyi vaimoltani missä sinä kävit?
      Vaimo sanoi näyttäneensä pukille että osaa äitikin olla kiltti ja toivovansa jatkossa enempi lahjoja!
      T. Tuore 30vmkmmkl?jbjnbjnbj

      • Anonyymi00011

        Piti olla lopussa:
        T. Tuore 30v M


    • Anonyymi00012

      Jo se joulupäivänä irtosi! Tällä kertaa se jäi naisen käden muotoisen värisevän ja puristelevan itysetyydyttimen kämmenelle! Ja niin hyvää teki!

    • Anonyymi00013

      Tyttöystäväni kanssa toista joulua joulupukkina. Jouluna ehti kiertämään 7 paikkaa, samat, kuin edellisenä jouluna. Viimeinen paikka oli sama kuin edellisenä jouluna, n. 45 v. pariskunta, ei lapsia. Kaksi pakettia. Joulupukin syliin istui talon emäntä ja tyttöystäväni puolestani antoi sylitanssin isännälle. Tyttöystäväni ehti ensin ottaa isännän kalun sisäänsä, kun minulla oli enemmän vaatetta päällä, niin tuikkasin kaluni minuuttia myöhemmin parin rouvaan. Eikä siinä kauaa tarvinnut herkutella, kun nuokin lahjat oli annettu. Ensi jouluna sitten taas. Illan saldo oli 6 x 50,- € ja viimeisestä paikasta 500,- €.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      861
    2. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      89
      815
    3. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      696
    4. Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi

      Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,
      Suomalaiset julkkikset
      2
      664
    5. Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?

      Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.
      Vain elämää
      1
      564
    6. Jos oltais joskus samoissa bileissä

      Niin lähdettäiskö yhdessä ”jatkoille?”
      Ikävä
      56
      541
    7. Ehkä taidat

      Luovuttaa.
      Ikävä
      70
      533
    8. Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?

      Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it
      Sinkut
      184
      529
    9. Meinasin tukehtua juomaan :D

      ihan jäätävä maha sulla 🤣🤣🤣 m-n ihmekö kun oot sinkku
      Ikävä
      60
      503
    10. Sinulle jota kaipaan!

      Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista
      Ikävä
      24
      496
    Aihe