Ohjaaja ja opastaja

Tapasin useampi vuosi sitten naisen, jonka kanssa sain nauttia uskomattoman pitkästä ja moniulotteisesta eroottisesta kokenuksesta, joka piti sisällään paljon muutakin kuin seksiaktin. Hän osasi sekä nauttia itse täysillä että tuottaa miehelle nautintoa, kumpaakaan ei oikein voi sanoin kuvata, niin upeaa se oli. Useita erilaisia orgasmeja.
Hän kertoi, että joku mies oli opettanut hänet löytämään nautinnon polut, ne tavat ja muodot, mitkä saisivat juuri hänet kokemaan nautintoa, tyydytystä ja orgasmeja sekä siinä samassa tuottamaan nautintoa miehelle.
Juuri nyt haaveilen, että kohtaisin naisen, joka haluaisi syventää seksielämäänsä tai löytää oman seksuaalisuutensa, siviilisäädyllä ei ole väliä. Vain sillä on väliä, että jotain puuttuu tai kaipaa jotain enemmän.
Haluaisin toimia oppaana seksuaalisuuden saloihin ja nautinnon syvyyksiin, keskiössä se, että toisesta tuntuisi mahdollisimman hyvältä. Kaikki alkaisi viestittelystä, missä ilman estoja ja 120% luottamuksella avattaisiin ajatuksia ja ihan kaikkea aiheeseen liittyvää.

5

1541

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00003

      Naiseni puristaa välillä sormilla jortikkaa sen tyvestä ja sisällä ollessa. Kalu saa voimakkaan paisahduksen päätellen siitä, että nainen huutaa.

    • Anonyymi00004

      Sanna ??

      • Anonyymi00005

        Sanna on.


      • Anonyymi00008

        Kyllä se niin on sieltä löytyy ainakin yksi aasin jälkelänen.


      • Anonyymi00009

        Buaahaa mitäs olet aasi.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      178
      1476
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1061
    3. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      38
      745
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      670
    5. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      660
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      29
      653
    7. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      653
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      607
    9. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      184
      604
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      593
    Aihe