onko täällä joku muka joka ei ole päässyt tutkimaan aluepauttelijan aukkoa
aluapalauttelijan aukko
13
234
Vastaukset
- Anonyymi00001
Kylmäkoskella ei ainakaan ole ketään, joka ei olisi sitä tutkinut
- Anonyymi00002
eikä hervannassa
- Anonyymi00003
Jaa mikä kaasuputki?
- Anonyymi00004
Montaako aukkoa Aluepalauttelija on tutkinut?
Ei varmaan yhtä montaa kuin kuinka moni on tutkinut Aluepalauttelijan aukkoa.- Anonyymi00005
Höpöhöpö. Aluepalauttelija on top eikä bottom.
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Höpöhöpö. Aluepalauttelija on top eikä bottom.
Rakastan työ vaatii raskaat huvit.
Aluepalauttelu on kovaa työtä
- Anonyymi00007
Aluepalauttelija hyppelee aukosta aukkoon
- Anonyymi00008
Kurun Revarobotti oli Kylmäkoskella 2010-luvun alussa vaikuttanut panomies ja ei ole mahdoton väittämä jos sanoo, että Revarobotti polki vankilan vangit ja miesvartijat keskimäärin pariin kertaan. Naisvartijat Revarobotti tietysti jätti koskematta edes turvakumilla varustettuna. Eräänä syksynä, taisi olla lokakuussa 2010, suihkuhuoneessa Revarobotin perse nousi ja laski kaksi viikkoa yhteen kyytiin bottomkundin vaihtuessa alla.
- Anonyymi00009
Kopeekat vaihtoivat omistajaa?
- Anonyymi00010
Kurun Revarobotti oli Kylmäkoskella 2010-luvun alussa vaikuttanut powerbottomkundi ja ei ole mahdoton väittämä jos sanoo, että Revarobottia polkivat kaikki vankilan vangit ja miesvartijat keskimäärin pariin kertaan. Eräänä syksynä, taisi olla 2010, sellissä Revarobotin persettä rassattiin kaksi viikkoa yhteen kyytiin topkundin vaihtuessa päällä.
- Anonyymi00012
Anonyymi00010 kirjoitti:
Kurun Revarobotti oli Kylmäkoskella 2010-luvun alussa vaikuttanut powerbottomkundi ja ei ole mahdoton väittämä jos sanoo, että Revarobottia polkivat kaikki vankilan vangit ja miesvartijat keskimäärin pariin kertaan. Eräänä syksynä, taisi olla 2010, sellissä Revarobotin persettä rassattiin kaksi viikkoa yhteen kyytiin topkundin vaihtuessa päällä.
Siinä tuli kerrankin totuutta mistä ollaan vaiettu
- Anonyymi00013
Anonyymi00012 kirjoitti:
Siinä tuli kerrankin totuutta mistä ollaan vaiettu
Valtamedia on vaiennut tästä tyystiin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3415753- 765219
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484276- 523911
- 473619
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1553338Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003144Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky363091- 432259
- 492185