Helsingin pörssi romahtaa kohta.

Nyt on menossa viimeiset tiristykset, mutta kohta tulee jysäri.
4110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt kaikki mummut ja papat ostamaan osakkeita Helsingin pörssistä. Nyt niitä saa ja kaikka vihreällä!

Äänestä
  • Miksi yrität kusettaa ihmisiä? Vuoden vaihteessa tuleva korjaus on monelle piensijoittajalle ikävä asia.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Miksi yrität kusettaa ihmisiä? Vuoden vaihteessa tuleva korjaus on monelle piensijoittajalle ikävä asia.

    Sehän on vain korjausliike, jonka jälkeen ei ole heti pakko myydä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sehän on vain korjausliike, jonka jälkeen ei ole heti pakko myydä.

    Se on totta, mutta Suomen velkavetoinen talous on mikä on ja nyt todennäköisesti purkautuu myös jonkinlainen kuplautuminen samalla kertaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt on menossa viimeiset tiristykset, mutta kohta tulee jysäri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu