Olen yrittänyt saada selvää ennustaako tuo Ylen sääprofeetta Valtonen yhtäaikaa puhumalla ja viittomakielellä. Tunnistaako joku niitä huitomisia viittomasanoiksi?
Viittomakielellähän on oma toimittaja.
Viittomakielellähän on oma toimittaja.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Teeskentelevä "pikkukakkosen" toimittaja aikuisten ohjelmissa. Alittaa riman.
Onko kiva olla kateellinen ja katkera TV:n töllöttäjä?
Se on loistavaa kapellimestari ainesta upeaa tulkintaa ja esiintymistä lähes hypnoottista balettimaista esiintymistä.
erin omainen sää nainen.
Kolmosella on nais meteorologi joka haluaa esitellä pömpöttävää mahaansa? Aina on lyhyt paita, tai se paita on survottu hameen kauluksen alle? Mikähän vimma lie tuota mahaansa esitellä? Ei se niin kaunista ole naisillakaan, ja miehillä varsinkaan.
Sillä on niin pienet tissit, nimenomaan, että pienikin kumpu näyttää isolta. Olen laittanu merkille, että Meten kasvoja ei näytetä lainkaan lähikuvassa. Varmaan kieltänyt.
Esiintyy niin kuin olisi lasten ohjelmassa. Vaihdan kanavaa aina, kun Valtonen tulee esille. Säätiedot löytyvät muualtakin.
https://www.iltalehti.fi/saauutiset/a/adfe8419-8fd5-4102-b7a3-cb06108855e7
Mitä virkaa noilla sääennustajilla oikeastaan on.
Alkutalvesta luvattiin leutoa talvea......no onko, ei mielestäni.
Sääennustetta muutetaan tai oikeasti vaihetaan tuon tuosta ihan 12 tunninkin sisällä. Nyt on jo emmitty että +10 astetta on todella aikaisessa....EHKÄ.
JOKU NOISTA OSUU KOHDALLEEN EI VÄLTTÄMÄTTÄ SEN JOKA ENNUSTI MUTTA KUITENKIN.
AIVAN TURHAA MAKSAA NÄISTÄKIN LAUSUNNOUSTA.