Niinistön kyrpä saa salaseurojen tuen

Niinistöllä on vahvat voimat takanaan. Se mulkendali saa kovan luokan tukea. Antavat vielä Halosen seurueen tuntea olonsa voimakkaaksi.

Odottakaa vaan joulua kohti alkaa tilanne kääntyä.
4344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Matti on paras, Matti rulettaa,ihan Kekkosen otteet naistenkin suhteen!

Äänestä

on käärittävä pois pilin ympäriltä. Vaikka onkin Kokoomuksen symbooli.

Äänestä

on siis kuka?!!Maailman vahvin mies kisan vapaamuurariosanottajat vaiko ketkä sitten?!!?!!

Äänestä

Vaikka en kannatakkaan Niinistön puoluetta,
mutta kannatan sitä, että tuollaisella otsi-
kolla kirjoitetut viestit saisi poistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kollaa kestää kirjoitti:

Niinistöllä on vahvat voimat takanaan. Se mulkendali saa kovan luokan tukea. Antavat vielä Halosen seurueen tuntea olonsa voimakkaaksi.

Odottakaa vaan joulua kohti alkaa tilanne kääntyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu