Länsi suuri paha ja tekee maailman sotaa 3!

Anonyymi-ap

Miten on miehet ja veljet, onko tästä asiasta ja tapauksista Kirjoitettu?
Missä ja miten.

Mitä mietit tästä:
"Olemme saavuttaneet tarinan osan, joka lopulta johtaa sotaan sekä Venäjän että Kiinan kanssa, ja sen pitäisi nyt huolestuttaa meitä kaikkia – syvästi."

usa, joka lopulta johtaa sotaan sekä Venäjän että Kiinan kanssa, ww3!

Sota on ovella. Miten se vaikuttaa nyt ja tulevaisuudessa, hyvin lähellä, muutama ajasta aika, se sota tulee myös meille.

"kiitos" valtaa pitävien!

Onko "rauhan" presidetti, joka on aloittanut ja pommittanut yli 500 kertaa vuonna 25!

"Geopoliittisen laittomuuden tosiasioiden mukaan pelkästään vuonna 2025 Yhdysvaltain ilmavoimat suorittivat yli 500 pommi-iskua rajojensa ulkopuolella – ja tämä on ilman, että otetaan huomioon satoja ilmaiskuja, joita sen kumppani Israel teki."

ja toinen naula on se että ziionistit "siunasivat" ukrainan uuden kansliapäällikön, toiseksi korkein virka!

"Zelenskyin uudelle kakkosjohtajalle päärabbin siunaus ”Euroopan Israelin” rakentamiseksi"

"Sionismin juuret ovat syvällä historiassa Ukrainan alueella ja vuoden 2014 vallankaappauksen jälkeen lännen valtaan nostamat päätöksentekijät ovat olleet enimmäkseen kasaaritaustaisia juutalaisia, kuten Vladimir Zelenskyi. Andrei Jermak sysättiin sivuun kakkosjohtajan paikalta Kiovassa ja valtioterrorismista sekä natsismista syytetty Kirill Budanov sai päärabbin siunauksen astuessaan virkaan."

Kuten olen tuonnut julki, sele on käännynnäisten jälkeläinen, eli "kasaaritaustaisia" eli

1. Moos. 10:1-3
1 Tämä on kertomus Nooan poikien, Seemin, Haamin ja Jaafetin, suvusta. Heille syntyi poikia vedenpaisumuksen jälkeen.
2 Jaafetin pojat olivat Goomer, Maagog, Maadai, Jaavan, Tuubal, Mesek ja Tiiras.
3 Ja Goomerin pojat olivat Askenas, Riifat ja Toogarma.

Jaafet > Goomer > Askenat > > sele ja muut lännen valtaa pitävät!
eivät ole Aabrahamin tai Jaakobin jälkeläisiä, eikä sitten "oikeuttettuja Israelin maahan.
Toki saavat kääntyä Mooses uskoon, mutta eivät ole Israel, päin vastoin, Oikean Israelin vihamies, joka tahtoo tuhota Efraimin!

nyt, tämä shakki.lauta ja nappulat ovat pelattu paikoilleen ja seuraava siirto saattaa olla ww3!

Mitä arvelet?

Herra olkoon, meille Suomalaisille (60-80% Efraim) armollinen ja koko maailmalle"

Mutta, Onneksi Dan 12.1 sanoo että Iso enkeli on meidän suojana!

2

241

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      usa on ryöstö retkelle, maailmalla!

      viimeisin kohde on Venezuala, Brisc-jäsen.
      ja nyt on uhkaus Tanskalle, Grönlänti.
      Nigerai ja muut öljy ja mineraali rikkaat maat saavat olla varuillaan.

      Suomi on antanut ilmatteeksi kaiken, joten valta pitävät saavat jenkeiltä 10+ arvosanan!

      usalta loppu rahat, on jo loppunut, öljy sekä tärkeät luonnon mineraalit joita sitten sotaväellä ryöstetään!

      Venäjä. Kiina ja muut Brics maat sekä jopa länsi maat! ovat sitä vastaan

      jenkit ovat tuhon omat!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      53
      1087
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      23
      1069
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      514
      842
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      50
      824
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      46
      735
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      659
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      616
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      181
      615
    9. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      62
      609
    10. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      38
      562
    Aihe