Rasismilla kannatus nousee

4138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Menestyksen avaimet" - todellakin. 🤡

Äänestä
  • *

    - SDP:n Sosialisti - PERSEILIJÄT - On Pelkkiä - KANSAN - KUSETTAJIA - !

    *

    Äänestä

niin silmien venyttelystä tai hiihtäjän jutusta paisuttelu saa ihmisten veren kiehumaan
tosin aikas lievä nousu olisi voinut ajatella 5% nousua

Äänestä

Ei sanaakaan siitä, että kannatusmittauksen ajankohta osui ajalle milloin Milan Jaff poistettiin maasta ja susien kiintiömetsästys alkoi. Syyt kannatuksen kasvulle ko. ajankohdassa minkä vassarimediat vassari "asiantuntijoineen" kuittasi rasistikortilla viittauksineen silmien vääntelyyn. Millä ei ollut kannatuksen kasvulla mitään tekemistä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

PS on löytänyt menestyksen avaimet.

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/1f78e195-2a3d-4db3-a400-1ef4ec76160a

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu