Minja Koskela ja Yle eivät kommentoi vasemmistoterroristien iskua sähkönjakeluun

Yle ja Minja ovat vaiti.
7306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko niillä minkkiturkit ja majava karvalakit?

Äänestä

Älä öyhötä palstaporvari eli jos Minjalta on kysytty kantaa asiaan anna linkki äläkä provoile.

Äänestä

Persut asialla?

Äänestä

Vasemmisto valikoi aina, mitä kommentoi...

Äänestä
  • Koskelan tapaan erittäin kieroa porukkaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Koskelan tapaan erittäin kieroa porukkaa.

    Kieroja kuin korkkiruuvi - tämä farssi on tullut valitettavan tutuksi..

    Äänestä

Milloin suostuvat pyytämään anteeksi koko kansalta...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yle ja Minja ovat vaiti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu