Niin, kuka hän oikeen on ? Ja miksi hän kiusaa ja tehtailee niitä typeriä valituksiaan ? Mikä on motiivi ? Onko henkilö kaupungissa tiedossa ?
Kuuluisa TAMPEREEN SARJAVALITTAJA ! ?
22
406
Vastaukset
- Anonyymi00001
.
__________ - Tuollaiset Sarja-Valittajat on Vain ;
SDP:n ja LaitaVasemmiston ja MYRKYN-Vihreitä ja VasemmistoKEPU-laisia -!
.- Anonyymi00002
Ja kuka sinä väsynyt trolli oot ? Tunkkainen petturipersutrolli.
- Anonyymi00003
Sarjavalittaja on puupää persuli anolainen ääripersu.
- Anonyymi00009
Valittajia kaikki sivut täynnä sydämmestä ja ajatuksista lähtee monenmoista myös nuoriso seuraa aikuisten käsityksiä vuoden ympäri-nukkuvatko koskaan?
- Anonyymi00024
Olisiko Ilmari Nurminen?
- Anonyymi00004
Lue lehtiä. Niistä asiat selviävät.
- Anonyymi00006
Joku syy kostolle on, kaupunki on tehnyt jotakin hyvin törkeää sarjavalittajalle. Kun jokainen kostaisi vääryydet yhtä perusteellisesti, virkojensa taakse piiloutuvat alkaisivat miettimään tekosiaan, tosin maalittaa voisi hieman tarkemmin oikeaan henkilöön osuvaksi.
- Anonyymi00008
Kyllähän tämä sarjavalittaja on perehtynyt asioihin niin tiedä mitä mahdollisesti myös opiskellut.Ollaanko valitusoikeus poistamassa.
- Anonyymi00010
Oikeampi kysymys on miksi joku tekee jotain eikä kuka tai mikä tämä on.
Täytyy tietää asian perussyy ennenkuin voi ottaa kantaa.- Anonyymi00012
Sarja valittajan kohdalla motiivin pohdintaa helpottaa se tieto, että terve ihminen, jolla omat asiat on hyvin, ei toimi kuten hän toimii.
- Anonyymi00015
Anonyymi00012 kirjoitti:
Sarja valittajan kohdalla motiivin pohdintaa helpottaa se tieto, että terve ihminen, jolla omat asiat on hyvin, ei toimi kuten hän toimii.
Elikä epäiletkö että sarjavalittajalla olisi joku fyysinen sairaus.
- Anonyymi00021
Anonyymi00015 kirjoitti:
Elikä epäiletkö että sarjavalittajalla olisi joku fyysinen sairaus.
Lähinnä henkinen.
- Anonyymi00025
Anonyymi00021 kirjoitti:
Lähinnä henkinen.
Maailmanjärjestys perustuu kostoon, jos sinulle tehdään vääryyttä, sinun pitää kostaa, muuten sinä ja muut saa kokea lisää vääryyttä, jos ei tarvitse pelätä kostoa. Sinäkään et mene lyömään ketään, koska pelkäät, että sinua lyödään, tai saat muun rangaistuksen.
- Anonyymi00011
Miksi joku tekee niin näkee epäkohdan.
- Anonyymi00013
Pitäisi antaa jokin palkinto valittajalle: On säästänyt Tampereen rahoja jo miljoonia!
- Anonyymi00014
Valituksia täytyisi olla satoja eri henkilöiltä. Siinähän siirtyy projektit.
- Anonyymi00017
Varmaan hänelle tehty jotain tosi pahaa ja hän kostaa sen noin.
- Anonyymi00018
Voi olla että kokenut vääryyden jossain asiassa ja suivaantunut ja päättänyt sitten että alkaa tekeen valituksia. Perehtynyt kylläkin on asioihin.
- Anonyymi00019
Kuka se vastapuoli siellä kaupungissa sitten on, kai sillä tai heillä on tittelit ja nimet
- Anonyymi00022
Eikö se ole pile Ilmari?
- Anonyymi00026
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/45710430-7cc6-4902-884a-c48e6377afc2
"Tampereen ”sarjavalittaja” oli viimeinen pisara: Ministerit ryhtyvät toimeen"
Malliksi kaikille muillekin jotka tekevät kiusaansa sillä perusteella kun Suomi on vapaa maa.
Vapauden väärinkäyttö johtaa aina lopulta, tavalla tai toisella, vapauden menettämiseen.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka1022605Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww981632- 671505
EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje141226Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi201012- 81963
Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe44904Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta119886Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana
Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta333809- 54803