Stubbi sitten möläytellyt takanapäin Trumpista

Ja kaikki tietää mitä siitä seuraa
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On tietenkin totta että sekopäisestä narsistidiktaattorista, jolla on hallussaan ydinaseiden laukausikäskyt, puhuessaan pitäisi olla äärimmäisen varovainen.

Äänestä

Trump veti Usan pois Suomessa toimivasta Hybridikeskuksesta

Äänestä
  • Niinhän persu johtajan Supo kertoi , ettei Venäjä mitään kaapeleita katko eikä tee muutakaan pahaa .

    Äänestä

Trump inhoo yli kaiken totuutta .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja kaikki tietää mitä siitä seuraa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu