Hän aloittaa nyt katkerana kolmannen maailmansodan, kun ei saanut Nobelin rauhanpalkintoa. Näin toimii pesunkestävä narsisti ja hän on tottunut saamaan elämässä aina tahtonsa läpi, eikä varmasti peräänny missään asiassa, minkä haluaa läpi jyrätä ahneuksissaan.
Sitä ei kiinnosta alkaako siitä maailmansota taikka hajoaako Nato. Turmp vain tekee Usalle vihollisia siihen tahtiin, että Usakin jää pian yksin.
Trump on nykypäivän merirosvo, eikä poikkea Putinista mitenkään, paitsi on vielä astetta hullumpi
Sitä ei kiinnosta alkaako siitä maailmansota taikka hajoaako Nato. Turmp vain tekee Usalle vihollisia siihen tahtiin, että Usakin jää pian yksin.
Trump on nykypäivän merirosvo, eikä poikkea Putinista mitenkään, paitsi on vielä astetta hullumpi
Vastaukset 19
Vanhimmat
Trump on yhtä kaheli kuin putin.Kumpikin tuhoaa oman maansa tulevaisuuden lopullisesti.
Kyllä, yleensä ahneilla sotahulluilla on p*skainen loppu. Amerikan kansan pitäisi nyt puuttua Trumpin toimiin ja heittää se ulos valkoisesta talosta, ennen kuin se tuhoaa koko maailman. Kauanko he meinaavat antaa tuon dementoituneen, agressiivisen, sotahullun, ahneen, itsekkään, narsistisen vanhuksen tuolla riehua 🥴 -> vanhusten kotiin, hullujen huoneelle tai linnaan joutaa...ihan sama mihin, kunhan pois valkoisesta talosta 😡💩
T. Ap
Tulevaisuuden lopullisesti? Ymmärrätkö edes mitä kirjoitat?
Kun valitaan pelle niin saadaan sirkus. Kun valitaan rikollinen narsisti niin saadaan nykyinen tilanne.
Breaking News
Britannia ja Ranska ovat ohjelmoineet ydinohjuksiinsa uusiksi kohteiksi joukon amerikkalaisia suurkaupunkeja!
Britannia ei.
Ranska...ehkä.
Jos Suomelta kysytään, tai kysyttäisiin, niin se ohjelmoisi ydinaseensa satavarmasti kohti omaa nilkkaa.
: ))
Mut sit se päättää lopettaa sodan niin se saa noooobelin
Mitenkä se sen saa kun Oslo on maantasalla.
Eiköhän tuo ota sen Machadolta ens viikolla vaikka Nobel komitea on sanonut että palkinto ei ole kiertopalkinto.
Siltähän se on vähän kuulostellut 😅 täytyy olla tyhmä jos noilla puheilla ja teoilla kuvittelee, että rauhanpalkinto on tulossa 😂
T. Ap
JOS suomella olisi ydinasita, niin ohjelnoitaissin stubidon päähän.
On siellä niin sekavia historian muistikuvia.
Näin se on
Äläs nyt. Se venezuelalainen nainen antaa voittamansa Nobelin rauhanpalkinnon Trumpille pelastaakseen maansa, ja vähäpoika on siinä uskossa että on Nobelvoittaja koska hänellä on tuo mitali.
Tuohan on hyvä, leikkii koko vuoden omahyväisena kiertopalkintomitalin kanssa niin muu maailma saa rauhassa miettiä kuka Nobelin palkinnon tänä vuonna saa
Trump pilaa amerikkalaisten maineen!
Muuta en pysty ukosta sanomaan.
Kasikymppinen horisko !
Jos narsistia on loukattu, hän ei unohda. Kostoa seuraa.
Trumppi otti usan presitentin pestin, jotta omat bisnekset kehittyvät.
Ovat ilmaiset öljy ja maamineraalit Venezuelasta, Grönlannista ja Ukrainasta sekä loistohotelli Gazan rannikolle , tekevä hyvää kohta 80 vuotiaan liiketoimille.
Todennäköisesti lisää ideoita bisneksen pyörittämisiin on Trumppilla vielä viritteillä.