Muistatko minkä ikäinen olit kun vedit esinahan terskan taakse? Itse olin 9 vuotias ja minulle oli yllätys että esinahan alta paljastui terska. Olin nähnyt naapurin miehen paljaan kalun saunassa mutta en ollut tajunnut mistä se eroavaisuus johtui välillämme. Oli kyllä iso ilo huomata että minullakin on terska😊 Siitä alkoi minun Leikit oman kaluni kanssa ja on jatkunut näin päiviin asti.
Minsaa on hiukan bi seksuaali taipumuksia mikä on kivaa.
Esinahka taakse
4
503
Vastaukset 4
- Anonyymi00001
Olin 10v kun luokkakaverini saunassa kysyi olenko tehnyt näin samalla veti nahan juureen. En ollut vastasin. Kaveri kehotti kokeilemaan minä arastelin jolloin hän tarttui kulliini ja nykäisi reilusti nahan alas. Kaveri nauroi ja alkoi runkata tää on kivaa sanoi iloisesti jatkaen liikettä. M55v
- Anonyymi00003
Enpä enää muista muutako sen et olin päälle 12v kun eka spermat tuli. Ja se orkku vei ihan jalat alta. M58
- Anonyymi00004
Vasta teininä sain vedettyä esinahkani terskani yli, minulla on ollut tosi tiukka esinahka nuoresta saakka ja iso kulli sekä terska, vieläkin näin eläkeikäisenä kulli on tupessa ja seisokissa ei esinahkani mene helposti ison terskani yli, kun se menee niin ei kyllä saa takaisin ennen laukeamista, terskani on kyllä tosi herkkä kaikille kosketuksille.
- Anonyymi00006
Ennen kouluikää ensimmäisen kerran otin nahan alas ja ihmettelin punaista terskaa. Kaverin kanssa vertailtiin ja hänellä nahka liikkui vain ihan vähän pois terskan päältä. Muistan vielä kun sanoi että sattuu, jos yritti enemmän. Itsellä ei ollut kireä tai kiinnikkeinen koskaan.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851345
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351061Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19865Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154695Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13690- 46669
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13637Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja185631- 33560
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39538