Trump uhkaa nyt Kuubaa

Alkaa tuon Trumpin uhkailut mennä täyshullun touhuksi. Eikö kukaan USA:ssa ymmärrä laittaa Trumppia pakkohoitoon.
12121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Nyt keulii pahasti Trumpin mopo.

Äänestä
  • Joku pyssysankari asialle heti

    Äänestä

Kohta kaappaa Virgin Islandinkin kun siellä sopivan ikäisiä neitsyeitä to grab pussies..

Äänestä
  • Huomenna Kanadan vuoro joutua uhkailun kohteeksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Huomenna Kanadan vuoro joutua uhkailun kohteeksi.

    K--U-U-P-A

    Äänestä

Jonkun pitäisi ehkä selittää, että te amerikkalaiset ette tarvitse ollenkaan sellaista turvallisuutta, joka pakottaa teidät hyökkäilemään rajojenne ulkopuolelle. Sellaisen turvallisuuden pitää loppua.

Äänestä
  • Kennedykin selvitti ohjuskriisin pelkästään puhumalla

    Äänestä

Milloin ja miten Trump auttaa niitä Iranin naisia?

KD:ssä sentään on kai rukoiltu. Iranin naisten puolesta rukoileminen kai on syntiä, Herra kieltää sen Raamatussa, mutta Israelin puolesta voi rukoilla, että sen Mahtavat Jumalan Siunaamat Sotavoimat ampuisivat muutaman Herran Ohjuksen muutamaan asuinkortteliin Iranissa. Asuinkortteleihin on helpompi osua, Herrakin tietää sen.

Äänestä

Sinun pitää lähteä siinne saarnakiertueelle.
Voi kuvitella miten aloitat puheesi. "Aim froom vinland and ai liiv in mathörs backroom. Aim not vöörkin. Geim hier to talk apaut trump."

Äänestä

Trumpin uhkailut ovat meetun vastaavien luokkaa. Rähisee joka puolelle.

Äänestä
  • Metukalla, ei ole ydinasesalkkua lähellään, mutta Trumpilla on.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Metukalla, ei ole ydinasesalkkua lähellään, mutta Trumpilla on.

    Vitut ole. Ei edes venäjän Putin voi itse päättää ydinaseista ja onhan Trumpilla selvästi vähemmän valtaa kuin sillä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alkaa tuon Trumpin uhkailut mennä täyshullun touhuksi. Eikö kukaan USA:ssa ymmärrä laittaa Trumppia pakkohoitoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu