Minnesota saa mitä tilasi

Trump lähetti paikalle 1000 uutta ICE agenttia joilla lupa tappaa.
11142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kovat piipussa, panokset vaan kovenee, agenteilla nyt kannettavat minigun aseet, rullaati rullaa kun hyrrä pyörii...

Terminator

Äänestä
  • Suomeen myös agentteja pitämään Rasisti Persut kurissa

    Äänestä

Luulot pois woke hörhöiltä.

Äänestä

Hyvä . Nyt siellä alkaa kunnon sota . Onneksi siellä ihmisillä on hyvät ase ykotona ja räjähteitäkin kyllä löytyy . Kansa köyhtyy ja eivät sulata Trumpin diktatuuri pyrkimyksiä .

Äänestä
  • Olet ihan pihalla kaikesta. 🤣🤡

    Äänestä

Parempi USA kansalle ja maailmalle kun USA hajoaa moneksi itsenäiseksi valtioksi .
Sairas valtio on USA ollut perustamisestaan lähtien . Matuthan sen perusti .

Äänestä

Jenkeissä on vapaa-aseenkanto-oikeus. Nyt vain Minnesotan asukkaat puolustamaan kotimaataan vihollista vastaan!

Äänestä

Pitää tappaa lisää amerikkalaisia?

Äänestä

Joukossa on entisiä Israelin armeijan sotilaita 200 hlö

Tietenkin ne on entisiä, Usalle kelpaa eläkeläiset Israelista ja he ajavat taatusti vain ja ainoastaan Usan etua, eikös vaan.

Äänestä
  • Vuoden 2010 väestönlaskenna mukaan Yhdysvalloissa asuu pysyvästi 680 000 suomalaistastaista .

    Äänestä

TRUMP and HIS KABBALAH TEACHER

Trump kääntyi juutalaisuuteen alkuvuodesta 2017, ja alkoi käyttämään kipaa.

Ote Donald Trumpin omasta kirjasta:

Yhtenä päivänä, kun minun KABBALA opettajani, Elitan Yardeni, kysyi minulta kuinka minulla menee, kerroin hänelle että tarvitsen tauon.

Minä olin läpeensä uupunut, musertunut ja ylityöllistynyt.

Jolloin Eitan sanoi: Tiedätkö mitä sinun tulisi nyt tehdä?

Minä ajattelin, että hän rohkaisee minua nyt pitämään tauon.

Mutta sen sijaan hän sanoi: Ei, nyt sinun täytyy opiskella kovemmin!

https://m.youtube.com/watch?v=hON_beWS9vc

Trump suggests that Palestinians leave Gaza, move to another country

https://m.youtube.com/watch?v=dbn4i7_CFIM&pp=ygUrQmlkZW4geW91IGRvbnQgaGF2ZSB0byBiZSBqZXcgdG8gYmUgemlvbmlzdA==

BIDEN: WERE I A JEW I'D BE A ZIONIST

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Trump lähetti paikalle 1000 uutta ICE agenttia joilla lupa tappaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu