Minjariiteistä huutelevat vassofistit nyreissään kun kanssasisaret Iranissa tanssivat nyt ilman kaapuja hiukset vapaana.
https://youtu.be/zJ7jqf4bzBw
Mitä minjat ja sofistiti nyt tuumaavat?
8
98
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ei niitä kanssasisarten kohtalo kiinnosta.
- Anonyymi00002
Hienoa se on kun köyhät vassarit lähti sie kadulle mätä hallintoa kaatamaan . Naisetkin hyvin osoittaa femiinisen voiman ja mahdin . Suomessakin on mätä hallitus köyhille on kans vaan eliittikansa Ensin .
- Anonyymi00003
Vassarit ovat Suomessa femiinisen puolue , miehet kuulemma hylänneet vassarit .
- Anonyymi00005
Kirkossakin on paljon nimikristittyjä.
- Anonyymi00007
Ja vihreät.
- Anonyymi00004
Suomeksi sais naiset mennä kaduille kasataan äijien tuho hallitus .
- Anonyymi00006
On sääli että naiset on ollut pakotettu tuolla kaapuihin, iranilaiset naiset ovat yksiä kauniimpia naisia maan päällä.
- Anonyymi00008
Entä mitä kokoomus ja perussuomalaiset naiset tekevät Iranin naisten hyväksi, no eivät mitään. Tyypillistä kokoomuslaisten ja perussuomalaisten touhua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1196206Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625141SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun674271SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023854Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123621Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203178SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352499Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672242Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271600