Siinä missä S-ryhmä uskalsi vaarantaa jopa kaupallisen tuloksensa boikotoimalla Israelin tuotteita, munatonta Yleisradiota eivät ihmisoikeudet kiinnosta sen vertaa että se olisi osallistunut sivistyneempien maitten boikottiin.
Siksi meidän katsojien on tehtävä se boikotoimalla ohjelman katsomista.
Euroviisut katsojaboikottiin
Anonyymi-ap
5
117
Vastaukset
- Anonyymi00001
Osallistun boikottiin
- Anonyymi00002
siis,
israhell... - Anonyymi00003
YLE tekee aivan oikein!!!
- Anonyymi00004
Ai, ei siinä Israelia ole tarvittu. Koko euroviisupaskan on pilanneet itse ne, ketkä tota sontaa sitten vetääkin. Olen boikotoinut ko paskaa jo ainakin 20 vuotta. Se siitä sun idioottiehdotuksestas.
- Anonyymi00005
Hyvä alku jo kaksi boikotoijaa, meitä on jo varmaan kymmeniä kun ohjelma tulee ulos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site876061Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1002615SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479