Perusuomi, hyvä puolue pilattu väärällä hapatteella

Puolueessa ihan liikaa populistista hapatetta karvaalla jälkimaulla. idea ja kaikki muuten perusuomessa kohdillaan mutta pliis, maltillisuutta peliin. Perusuomi tarvitsisisikin täysremontin muuntuessaan maltillisemmaksi järkeispuolueeksi!
4103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Puolue on kohta hajoamassa johtonsa petosten takia!

Äänestä

Perulaisten järjestö suomessa vai mikä kyseessä?

Äänestä

Sittenhän se muuttuisi takaisin smp;ksi? Ei,kyllä hallaahon fasistit on persut kaapannu ja pitävät sen.

Äänestä

SDP MADE IN VENÄJÄ 1918 .

DAA DAA .

HAHHAHHAAAAA .

JA POOOOOIS .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puolueessa ihan liikaa populistista hapatetta karvaalla jälkimaulla. idea ja kaikki muuten perusuomessa kohdillaan mutta pliis, maltillisuutta peliin. Perusuomi tarvitsisisikin täysremontin muuntuessaan maltillisemmaksi järkeispuolueeksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu