Juuka vapaa juoruilusta, kateudesta ja kyttäilystä?

Pohjois-karjalassa on laajasti narsismia josta seuraa kateutta, juoruilua ja kyttäilyä yms kieroilua. Onko Juuka vapaa tällaisesta toiminnasta?
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juuassa on kateus ja ulkopuolis viha huipussaan. Sisään päin läpenevää porukkaa Juukalaiset.

Äänestä

Ajat pihaparkkiin, niin naapurin valot sammuvat, mutta tumma siluetti mollottaa ikkunan pielessä. Ajat kaupan parkkiin, viereinen auto odottaa kynnissä kunnes olet noussut autosta ja nostaa sitten vasta kytkintä. Sinua rakastetaan!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pohjois-karjalassa on laajasti narsismia josta seuraa kateutta, juoruilua ja kyttäilyä yms kieroilua. Onko Juuka vapaa tällaisesta toiminnasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu