Venäjältä ei tule mitään hyvää

Siellä asuu maailman inhottavin ja vaarallisin kansa.
Siellä on maailman kamalimmat rosvoklaanin johtajat mitä löytyy. (Valtionjohto)
Sieltä tulee maailman heikoimmat teolliset tuotteet.
Sieltä tulee maailman vastenmielisemmät säätilat.

Ainoa positiivinen asia mikä sieltä tulee on auringonnousu.
24207
4Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

...Mutta sieltä tulee maailman kauneimmat naiset.

Äänestä
  • Makuasia.
    Kuulemma hankalia pitää.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Makuasia.
    Kuulemma hankalia pitää.

    Makuasia sanoi koira kun persettä nuoli.

    Äänestä

  • Joka toisella venäläisnaisella on matala, miesmäinen ääni.

    Äänestä

Joo 25 vuotta tuli oltua töissä Nappurissa Vodkaa ja muuta huvvii. Vituttaako
perse aukinen . Lotniekka

Äänestä

Aloittajan näkemykset vaikuttaa hysterian vallassa kirjoitetuilta.

Äänestä
  • Minusta ne vaikuttavat syvältä elämänkokemukselta.

    4Äänestä

Venäjän naiset ovat HIV-positiivisia ja haisevat kaalipierulle.

1Äänestä

Juuri näin.

Äänestä

Aloittaja: mitä sitten? Mitä aiot tehdä asialle?

Äänestä
  • Aion karttaa viimeiseen saakka kaikkea mikä millään tavalla liittyy venäjään. En tosin ole aloittaja.

    Äänestä

Vot sanoi kikijuchev

Äänestä

Aivopesu on purrut.

Äänestä
  • Aivopesu on tosiaan purrut hyvin Venäjällä. Sieltä ei rehellistä eikä rauhaa haluavaa ihmistä löydä. Vain sotaa ja sotarikollisuutta ihailevia militaristisia kiihkoilijoita. Joiden mielestä Venäjällä on oikeus vallata naapurimaat ja tappaa niiden asukkaat, mikäli nämä vastustavat Venäjän imperialismia.

    2Äänestä

Tiijätkö mikä on maailman vaarallisin aate? Se on sama aate joka puttelassa vaikuttaa ja joka meidän vihervassuilla on

Äänestä
  • Vihervassujen ja puttelan aatteilla ei ole mitään yhteistä. Sen sijaan persujen aatteet ovat lähes identtisiä Venäjän kanssa.

    Venäjällä ei ole woketusta eikä homotusta, ei Setaa eikä Prideä, ei feminismiä eikä tasa-arvoa, ei suvakkeja eikä mamutusta, ei vihervouhotusta eikä intersektionaalisuutta, ei EU:ta eikä globalismia. Täsmälleen sama lista kuin persujen lista asioista jotka pitäisi kieltää täälläkin.

    Kaikenlainen homotus on Venäjällä lailla kiellettyä. Siellä on kristinusko, konservatiivisuus, perinteiset perhearvot, kiihkeä ultranationalismi ja lasten ideologinen kasvatus pelkkiin äärikonservatiivisiin ja militaristisiin arvoihin. Taas täsmälleen sama lista persujen arvoista.

    Nykyinen Venäjä on vihervassujen inhokki ja persujen ihanne.

    1Äänestä


  • Onko vihervassut hyökänneet napurimaihin? Jos ei niin puhut persu paskaa.

    Äänestä

Niinhän sinulle on uskoteltu.

Äänestä

Venäjä on edellä yhdessä asiassa. Siellä tajuttiin, että ei kannata ryöstää pankkia. Kannattaa ryöstää koko valtio.

3Äänestä

Venäjä on sotarikollinen terroristinen roistovaltio ja läpimätä sontatunkio, jossa asuu läpimätä ja täysin moraaliton roistokansa. Maailman pahin roistovaltio täynnä saatanallista pahuutta.

3Äänestä
  • Tuo on totta joka sana.

    2Äänestä

Venäjä tulee tuhoutumaan. Se on väistämätön fakta.

1Äänestä

Jep.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siellä asuu maailman inhottavin ja vaarallisin kansa.
Siellä on maailman kamalimmat rosvoklaanin johtajat mitä löytyy. (Valtionjohto)
Sieltä tulee maailman heikoimmat teolliset tuotteet.
Sieltä tulee maailman vastenmielisemmät säätilat.

Ainoa positiivinen asia mikä sieltä tulee on auringonnousu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu