Kysytäänkö Tampereen palveluissa poliittinen kanta?

Eikös se ole lainvastaista kysyä asiakkailta terkkarissa tai sossussa että onko demari, vihreä vai vassari. Tosin jokin noista on jo oikea arvaus.
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pääasia on, ettei ole kokoomuslainen tai persu. Silloin on päässä vikaa.

Äänestä
  • sillä he maksavat tämän käänteisen eugeniikan , jota demarit harjoittaa

    Äänestä

  • Jos demareiden päässä on jo noin massiivinen vika, niin miten sen voi pistää enää pahemmaksi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikös se ole lainvastaista kysyä asiakkailta terkkarissa tai sossussa että onko demari, vihreä vai vassari. Tosin jokin noista on jo oikea arvaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu