Ukrainan sotilaiden uljas marssi...!

Tällä kertaa he marssivat Lontoon Voitonpäivän paraatissa:

https://www.youtube.com/watch?v=WOc9u5fJ9Jc
7123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lontoon marssimaan olisi voitu tuoda ne 150.000 ”kaatunutta nuorta venäläistä”, jotka uhrasivat turhaan henkensä Putininn haihattelujen eteen!

Äänestä
  • Sinne juoksi vain Ukrainan uljas paraatijoukko. Tahdissa ... mars ... no epätahdissa sitten jos ei ...

    Äänestä

Ukrainan sotilaiden uljas marssi...LONTOOSEEN?

BADLY IN CHAOS! 😄

1Äänestä

Eikö niitä enempää ole enää jäljellä?

1Äänestä

Nämä olivat niitä Naton kouluttamia huippuyksilöitä.

Äänestä
  • Nimenomaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Nimenomaan.

    slava ukraini!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tällä kertaa he marssivat Lontoon Voitonpäivän paraatissa:

https://www.youtube.com/watch?v=WOc9u5fJ9Jc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu