No tätä nyt osasi loogisesti odottaa.
Trump lisännyt myös kaverinsa Putinin kuvan Valkoisentalon seinälle?
11
122
Vastaukset
- Anonyymi00001
Persujen naaman venytyskuvia voi koko maailma ihailla vaivattomasti netissä.
- Anonyymi00002
Mites Antin tervehdyskuvat.
- Anonyymi00004
Anonyymi00002 kirjoitti:
Mites Antin tervehdyskuvat.
Vance , Rubio ja Miller ainakin tykkäävät natsikuvista .
- Anonyymi00006
United Soviet America.
- Anonyymi00007
Ei ole pikku juttu, että USA:n presidentti laittaa seinälle kuvan, jossa poseeraa sodan aloittaneen ja kansanmurhaa toteuttavan diktaattorin kanssa.
USA on nyt osa pahan akselia. - Anonyymi00008
Anonyymi00007 kirjoitti:
Ei ole pikku juttu, että USA:n presidentti laittaa seinälle kuvan, jossa poseeraa sodan aloittaneen ja kansanmurhaa toteuttavan diktaattorin kanssa.
USA on nyt osa pahan akselia.Putinin kaltaisen pedon kanssa kaveeraaminen on merkki pahan joukkoihin kuulumisesta.
- Anonyymi00003
Eikö Trump vielä ole laittanut diktaattori Kimin kuvaa seinälle ?
- Anonyymi00005
Hullummaksi vain menee.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011757473.html- Anonyymi00009
Kyllä on ukko paha sekaisin.
- Anonyymi00010
Anonyymi00009 kirjoitti:
Kyllä on ukko paha sekaisin.
Slovakian pääministeri Robert Fico kertoi EU - johtajille olevansa syvästi huolissaan
Donald Trumpin mielentilasta.
- Anonyymi00011
Sotarikolliset sopii hyvin valkoisen talon seinälle.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1208407Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4187630Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-95235Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite824889Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294659Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2043009- 1252934
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os342802Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin732760Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242426