Barron Trumpin höynäytys

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/4c0bef1d-fc52-46c7-a4aa-ff83a9d7963c
Kaksi venäläistä asialla: toinen hakkaa naista ja toinen huutaa apua. Ja Barron uskoo. Lavastettu juttu, että päästään pojan kainaloon. Jos poika olisi oikea amerikkalainen, pysyisi kaukana!
181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkemmin ajatellen poika on ollut juonessa mukana. Piti saada venäläinen morsmaikku kuten isällä oli ja hyvä tekosyy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/4c0bef1d-fc52-46c7-a4aa-ff83a9d7963c
Kaksi venäläistä asialla: toinen hakkaa naista ja toinen huutaa apua. Ja Barron uskoo. Lavastettu juttu, että päästään pojan kainaloon. Jos poika olisi oikea amerikkalainen, pysyisi kaukana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu