Halla-aho tietenkin on ylivoimainen kaikessa, mutta huippuluokkaa ovat myös Valtonen ja Purra.
Suveneeristi ylivoimaisia. Esim demareista ei löydy ainuttakaan, josta voisi edes puhua samana päivänä.
Tietenkin on myös surkeuden huippuja, kuten Kiuru, Diarra, Biaudet, Honkasalo, Heinäluoma, Virta, Yrttiaho, muutaman mainitakseni.
Omituista, että Suomessa on vain muutama tervepäinen poliitikko
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi00001
Entäs Tuppurainen, eikö ole hieno ja rehellinen asioista keskusteleva ammattilainen.
- Anonyymi00007
aloitus ääliöporvari= ääriporvari
- Anonyymi00008UUSI
Tuppurainen on demareiden mielestä paras. Järkyttävää, kun kaikki muut demut ovat vielä surkeampia.
- Anonyymi00002
Suveneeristi , aivan.
Alottaja ei ole tervepäinen.🎃
- Anonyymi00004
Seuraavien vaalien jälkeen Kalma-aho ja Pureva saavat suvereenisti öyhöttää oppositiossa. Tulee taas ylivoimaista populismia josta Trumpkin olisi kateellinen.
- Anonyymi00005
Miten muka Halla terve!
Itse kirjoitti, että hänellä ei kaikki palikat kohdillaan!
Jospa hakisin yläkerrasta pistoolin! - Anonyymi00009UUSI
Ahaa, kysymys on taas rasismista.
- Anonyymi00010UUSI
Rasistimamuista ei ole nyt kysymys.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577