Minulla olisi kaksi kysymystä

Milloin jumala loi Karhukaiset?
Nukkuvatko Karhukaiset talviunta?

Tiedosta kiitollinen.
9153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Oletan, että asia selviää pääsi selkiydyttyä alkoholista tai muusta mömmöstä.

Äänestä

Kyllä. Karhukaiset nukkuvat talviunta joulukuun alusta aina maaliskuun alkuviikolle.

Jumala ei varsinaisesti luonut karhukaista vaan löysi niitä oman anuksensa ympäriltä ja heitti ne maan päälle.

Äänestä

Karhukaiset on maailman kaikeuden kestävimpiä öttiäsisä. karhukasia oli siis jo ennen kuin tuo jumal öttiäinen luotiin.

Äänestä

Kestävätkö ne anopin vierailua?

Äänestä
  • Karhukaiset syö anoppeja aamupalaksi.

    Äänestä

Kestävätkö ne nauramatta Tiltun propagandaa?

Äänestä
  • Siihen ne kuoli naurovat itsensä hengiltä kun anoista kuulivat.

    Äänestä

Niitä elää miljoonittain vihervassareiden hilseessä ja sukuelimissä ja pesemättömissä vaatteissa.

Äänestä

Kai netistä löytyy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Milloin jumala loi Karhukaiset?
Nukkuvatko Karhukaiset talviunta?

Tiedosta kiitollinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu