Hallituspuolueiden kannatus alle 40%

Miten se näin? Marinin hallituksen kannatus ei tippunut koskaan alle 50%.

Eli 25% huonompi suoritus kuin Marinilla.
4149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nollakorkoja ei ole ollut koko historiassa aiemmin , mutta sannan aikaampa oli
paljonkos sitä elvytysrahaa tuupattiin silloin maailmalla tuhansia miljardeja

Äänestä

Vale. Emävale= Tilasto.!

Äänestä

Orpon NOLLA projekti niin rasismin, kannatuksen kuin talouskasvun osalta.

Äänestä

No se talouski on -- merkkinen. Pelkkä puku ei tee miestä eikä silmälasit luo viisautta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten se näin? Marinin hallituksen kannatus ei tippunut koskaan alle 50%.

Eli 25% huonompi suoritus kuin Marinilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu