Keravan uimahalli

Anonyymi-ap

Millaiset on uimahallin suihkutilat? Onko riittävästi suihkuja? Onko suihkujen yhteydessä tasoja, joihin voi laskea shampoon ja saippuan?

3

162

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Aika ahtaat ne ovat, yleisesti kuitenkin ihan siistit. Muistaakseni siellä on seinässä joku kori tmv. mihin voi laittaa pesuaineet.

    • Anonyymi00002

      Ne on kun scarlet johanssonin perse

    • Anonyymi00003

      Mahtavaa, ei ole mielipiteitä uimahallista. Maauimalan työmaalla ilmennyt, erikoisia rakennusratkaisuja, jota nyt sitten uudistetaan...Kerran eräs asukas kertoi, puuilon torilla mielipiteensä rakentamisesta, kun yhdistellään, vanhaan rakenteeseen uutta rakennusta.
      Koolla oli keravalaisia kunnanvaltuutettuja, ja moni ikään kuin käänsi selkäsä, oli aika huvittavaa.toimintaa...koska heiltä oli päätös tullut, miten sitä rakennetaan! Se meni pielee, koko uimahalli, oli vaikka mitä vikoja, heti alkuun. No valtuutettu vastasi, että kun se urakoitsija meni konkurssiin, niin siksi kaikki meni pieleen. Oikeasti kaikki meni pieleen, koska alunalkaen, rakentaja kieltäyti tekemästä, vääriä rakennusratkaisuja ja vetäyti hankkeesta. Jolloin otettiin sitten konkurssin tekijä, viemään huomio olennaisesta, eli päästöstentekijöistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      126
      1790
    2. 117
      1308
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1120
    4. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1019
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      56
      972
    6. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      130
      940
    7. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      245
      923
    8. Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.

      Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?
      Maailman menoa
      77
      796
    9. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

      Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
      Ikävä
      58
      789
    10. Pridekulkue kiellettävä?

      Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla
      Luterilaisuus
      179
      760
    Aihe