Keravan uimahalli

Anonyymi-ap

Millaiset on uimahallin suihkutilat? Onko riittävästi suihkuja? Onko suihkujen yhteydessä tasoja, joihin voi laskea shampoon ja saippuan?

3

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Aika ahtaat ne ovat, yleisesti kuitenkin ihan siistit. Muistaakseni siellä on seinässä joku kori tmv. mihin voi laittaa pesuaineet.

    • Anonyymi00002

      Ne on kun scarlet johanssonin perse

    • Anonyymi00003

      Mahtavaa, ei ole mielipiteitä uimahallista. Maauimalan työmaalla ilmennyt, erikoisia rakennusratkaisuja, jota nyt sitten uudistetaan...Kerran eräs asukas kertoi, puuilon torilla mielipiteensä rakentamisesta, kun yhdistellään, vanhaan rakenteeseen uutta rakennusta.
      Koolla oli keravalaisia kunnanvaltuutettuja, ja moni ikään kuin käänsi selkäsä, oli aika huvittavaa.toimintaa...koska heiltä oli päätös tullut, miten sitä rakennetaan! Se meni pielee, koko uimahalli, oli vaikka mitä vikoja, heti alkuun. No valtuutettu vastasi, että kun se urakoitsija meni konkurssiin, niin siksi kaikki meni pieleen. Oikeasti kaikki meni pieleen, koska alunalkaen, rakentaja kieltäyti tekemästä, vääriä rakennusratkaisuja ja vetäyti hankkeesta. Jolloin otettiin sitten konkurssin tekijä, viemään huomio olennaisesta, eli päästöstentekijöistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      57
      2804
    2. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      36
      2419
    3. SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero

      Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past
      Perussuomalaiset
      94
      1970
    4. Anita ei saanut Heikkiä pihalle

      Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.
      Kemijärvi
      85
      1305
    5. Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!

      Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1139
    6. Emotionalisuuden puute.

      Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o
      Sinkut
      155
      841
    7. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      80
      774
    8. Ei ole vaikea päättää kumpi

      Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.
      Ikävä
      52
      706
    9. Ymmärrätkö jo nyt, että

      Vetäytyminen ei kannattanut? Asioista pitäis puhua rauhassa hyvässä hengessä eikä lakasta maton alle. Yhdeltä ihanalt
      Ikävä
      44
      682
    10. Yhtään ei oo ikävä sitä vanhaa miestä!

      😘😘
      Ikävä
      43
      665
    Aihe