Marin Marin milloin sä riisut jumpperin .

Suostu ny niihin Playboy kuviin .
5110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ehkä Katariina Souri ottaa voiton Sannasta. Aika moni muukin nainen.

Äänestä

Napa puuttuu.

Äänestä
  • Ja vähän muutakin

    Äänestä

Sannan peppu kuihtui hänen syömishäiriönsä vuoksi, joten Playboyn kiinnostus lopahti vaikka lehti tosin kuvakäsittelee joka tapauksessa materiaalin.

Äänestä
  • Sannalle sopii paremmin esiintyminen tanssijana. Tosin siitäkin voisi joku Playboy laatia mielenkiintoisen artikkelin. Ja tietysti halihali-pusipusi-kuvat Zelenskyin kanssa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suostu ny niihin Playboy kuviin .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu