Onko kokemusta? Rajatieto Sanna Kuj..?
Minua pelottaa hän. Sanoo ihan eri jutut kuin muut. Eli kun muut sanoneet samaan suuntaan toisistaan tietämättä niin tää sanoo aina vastavirtaan. Eli on joko tosi hyvä tai päinvastoin.
Näkijä Sanna K?
12
409
Vastaukset
- Anonyymi00001
Maksaako enemmän vai vähemmän kuin muut?
Laatutakuuta ei taida olla. - Anonyymi00002
Jos toi sanna k menisi jatkaan niitä hommeleita missä olikin, jos nyt on ollut missään.
- Anonyymi00003
Saanko kysyä, että mikä hänestä sitten teki pelottavan?
Ehkäpä on ihminen joka sanoo mitä näkee ja muut on vaan myötäillyt sinua, että sanovat mitä haluat kuulla.
Ylipäätään ihmettelen, että mikä on niin kova hätä että täytyy moneen paikkaan soitella? Ihan turhaan tuhlaat rahojasi.
En myöskään ymmärrä heitä jotka soittaa henkilöstä toiselle ja sanotaan että on soittanut jollekkin muulle, eihän kukaan näkijä voi kommentoida jonkun muun tekemää katsantoa.
On heitä jotka tekee ihan pilkkahintaan ja soitellaan että tuo sanoi tuota ja tuo taas toista, että mitä mieltä sinä olet.
Esim. Jos joku on sanonut, että suhde ei toimi ja tulee katkeamaan niin mitä jos nyt uskoisit siihen.
Ei ennustajalla ole taikasauvaa jolla hän saa ongelmat pois. Meillä kaikilla kohtalo on jo etukäteen suunnitellut, että näin tulee tapahtumaan. Taitava näkijä näkee sen.
Joten ei se asia siitä muutu vaikka soittaisit kaikille jotka Suomessa ennustuksia tekee.
Jaksamista ja pelko pois.- Anonyymi00004
Puhutko nyt tosiaan ennustajista? hei haloo!
- Anonyymi00005
Kiitos Sanna mutta ei vakuuta.
- Anonyymi00012
Anonyymi00005 kirjoitti:
Kiitos Sanna mutta ei vakuuta.
Etkö sä jo kyllästy tuohon jankutukseesi?
- Anonyymi00006
Minä soitin joskus viisi vuotta sitten. Ilkeästi sanoi asioita, ja negatiivisia. No ei toteutuneet hänen näkemänsä ei mikään niistä. Joten voit olla rauhallisin mielin.
- Anonyymi00007
Sannalle olen joskus soitellut. On napakka puheissan, en kuitenkaan koe töykeäksi. Joskus sanoi hyvin tarkkaan jostakin asiasta mikä piti paikkansa. Ja välillä vähän hutia. Koken, että on onnistunut Ja ei. Ei mielestäni huonoimmasta päästä. Jos onnistuu niin näkee tarkastikkin.
- Anonyymi00009
Varmaan juu jos onnistuu, sitä odotellessa 🤣välillä vähän hutia 🤣
napakka on ihan kiva synonyymi sanalle ilkeä 🤣
- Anonyymi00010
Naomi voi mennä muualla tirskumaan.
- Anonyymi00011
Jos viittaat tuohon aiempaan niin ei sattumoisin ole sellainen nimi minulla 🤣Voisihan se olla huisin jännää olla ennustaja 🤣pitänee kokeilla.
Nauruksihan tuo pistää miten Sanna koittaa paikkailla ja selitellä. Ongelma taitaa vaan olla siinä että ei ole kummoinen ennustaja, jos laisinkaan. ei ainakaan minua vakuuttanut!
- Anonyymi00013UUSI
Ei sullakaan hyvin mene, kun oleg kokoajan oletuksella, että itse näkijä itseään täällä kommentoi. Ps. Edellinen viesti Sannasta oli realistinen niin hyvässä kuin huonossa. Koitappa kestää, äläkä väännä muuksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten601965Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211910HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53957- 73875
- 27869