Kun nyt huomenna olen ollut 20 päivää celibaatissa ja vihkoni mukaan juuri se määrä päiviä celibaatissa oikeuttaa Viattomaksi julistuksen niin sanon näin kaikkia teitä koskien:
Pahat tekonne annan teille nyt anteeksi. Älkää enää syntiä tehkö. Poika pysyy talossa vapaana ikuisesti mutta syntiä tekevä on orja.
Toivoisin teidän pyrkivän siihen PYHITYKSEEN että odottaisitte Herraa celibaatissa 12 päivän ajan eli maaliskuun toiseen päivään asti. Silloin taivas ja maa liikutetaan ja valtaistuimet järkkyvät. Toivon että teidän istuimenne, jotka odotatte Herraa pysyvät järkkymättä.
Ja muitakin lahjoja tai palkan tuokoon Herra mukanaan kun hän tulee!
Siunausta, Rauhaa ja Menestystä!
Viattomaksi julistus
Anonyymi-ap
1
104
Vastaukset 1
- Anonyymi00001
Älä nyt herranen aika missään selibaatissa ole sen vuoksi että koet näin kuuluvan olla. Niitä selibaattivaiheita tulee elämässä ihan tahtomattaan sellaisiakin joissa on nolla perässä. Nauti elämästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791692
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109893En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58745Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo96653Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207644- 133618
- 48566
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50548- 37546
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15520