Lätkä ja korruptio?

IL
”Suomen ja Kanadan välisen välieräottelun suuryllätys oli se, että Kanada oli saanut masinoitua peliin kanadalaiset tuomarit. Oikeudenjakajina olivat quebeciläinen Eric Furlatt ja albertalainen Dan O'Rourke.”
5228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Italiassa maffia jyrää!

Äänestä

Ihme touhua!

Äänestä

Italiasta työnnetään Suomeen kaikki paskat polttoon, kun suomalaiset kierrättävät kaikki jätteet liian tehokkaasti!

Varmasti tulee vaarallista jätettäkin mukana! Helposti pääsevät eroon ongelmajätteistä! Viherkommarit ihan hiljaa

Äänestä

Luulisi, että jo säännöissä olisi kielletty, että oman maan tuomarit eivät voi olla kentällä!

Äänestä

Entäpä kuka maksoi 2 Suomen pelaajalle, että ottivat jäähyt tiukissa tilanteissa, kun Suomi oli johdossa?
Kyllä panee miettimään noin hölmöjä pelaajia, eivätkö tiedä, että ei kannata ottaa jäähyjä, vastapuoli maksattaa sen. Joutuivat raukat puolustamaan , eikä siinä oteta maaleja..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

IL
”Suomen ja Kanadan välisen välieräottelun suuryllätys oli se, että Kanada oli saanut masinoitua peliin kanadalaiset tuomarit. Oikeudenjakajina olivat quebeciläinen Eric Furlatt ja albertalainen Dan O'Rourke.”

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu