Kertokaa naiset oletteko vahingossa julkisesti pieraisseet? Tai oletteko kuulleet naisen pieraisevan vahingossa tai tahallaan? Miten ja missä tilanteissa?
Naisten vahinko pierut
7
208
Vastaukset
- Anonyymi00001
Onko pieru tahallista vai vahingossa tapahtuva tapahtuma?
- Anonyymi00010
AI-yhteenveto
Pierua ei kannata pidätellä, sillä se voi aiheuttaa vatsakipuja, kramppeja ja turvotusta. Suolikaasujen poistuminen on luonnollista ja terveellistä, ja pidättäminen voi johtaa kaasun imeytymiseen takaisin verenkiertoon ja poistumiseen lopulta hengityksen kautta. Lyhytaikainen pidättäminen ei ole vaarallista, mutta jatkuva välttely on epäterveellistä.
HS.fi
- Anonyymi00002
Miksi nainen ei saisi pierasta?
- Anonyymi00003
Siksi kun ne haisee niin pahalta
- Anonyymi00004
tämä aloitus saa olla täällä sillä ehdolla että vastauksissa mainitaan tapahtumapaikkana Lapua!!!!! Muuten tähän ei saa vastata!!!!
- Anonyymi00006
nosto
- Anonyymi00007
Anonyymi00006 kirjoitti:
nosto
Lasku
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3422770SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis582235Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781929Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis641569- 1401512
- 601044
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021009Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7898Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön200815- 36719
