Se on sit ydinsota, vika sammuttaa valot

Venäjä ei aio jäädä katsomaan sivusta liittolaisensa moukarointia vaan interventoi, antamalla ydinaseensa Iranin käyttöön.
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onhan Venäjä tähänkin asti ”katsonut sivusta” ja ei se tule tälläkään kertaa muuttumaan.
Venäjä antaa ydinaseen Iranille niin sitten toinen taho antaakin ydinaseen Ukrainalle…

Äänestä

Pannaan kaikki paskaksi. Oikeasti alkaa jo kaipaamaan tuota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjä ei aio jäädä katsomaan sivusta liittolaisensa moukarointia vaan interventoi, antamalla ydinaseensa Iranin käyttöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu