Vakava uhka toimi heti ota nämä asiat mukaan

Vain Plus jäsenille .... onko tosiaan oikeata journalismia jos vakavasta uhasta ei kerrota ihmisille ellei ole Plus jäsenyyttä
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tokihan lukutaitoinen palstalainen on jo vuosia osannut lukea netistä ja ajankohtaisohjelmista miten varaudutaan kriisitilanteisiin ja mitä pitää olla varalta kotona vähintään 72 tunniksi!!!

Äänestä

Heh, porvarimedia on pelotellut iät ajat. Valtion velkaakin pitävät pahana, vaikkei nykyinen talousjärjestelmä toimi ilman sitä.

No tyhmät paskovat housuihinsa.

Kommunismi on tulevaisuutta.

Äänestä

Uutisoinnit menettää merkityksen kun nekin nykyään vain Klikkiotskoita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vain Plus jäsenille .... onko tosiaan oikeata journalismia jos vakavasta uhasta ei kerrota ihmisille ellei ole Plus jäsenyyttä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu