Löysin itselleni vanhemman herrasmiehen rakastajaksi. Terve siisti mies ikää on mutta huilu toimii ja kestoa riittää. Itse olen 32v . Mies on um ikä reilu 60v.
Mutta taitava suuseksissä ja monipuolinen asennoissa. Mahtavaa. Asumme samassa kerrostalossa. Mielestäni varttuneemmat miehet ovat ihania. Suosittelen muillekin naispuolisille kanssakulkijoille. Varsinkin leskimiehet ja UM ovat turvallisia.
Se onnistui sittenkin.
24
738
Vastaukset
- Anonyymi00001
Jaahas spede on saanut parrua naapurikopissa buaahaa
- Anonyymi00003
Sinä taas olet saanut vain omaa kättäs siellä pyöreässä laitoshuoneessasi. Ottaako kupoliin?
- Anonyymi00007
Anonyymi00003 kirjoitti:
Sinä taas olet saanut vain omaa kättäs siellä pyöreässä laitoshuoneessasi. Ottaako kupoliin?
Sää mää ja bää tietää buaahaa
- Anonyymi00010
Anonyymi00007 kirjoitti:
Sää mää ja bää tietää buaahaa
Sinähän se speden ja laitoshuoneesi tietysti tiedät.
- Anonyymi00002
Tuo on mukava kuulla, itsekin haluaisin tuohon sugardaddy rooliin, mutta on vaikea löytää hyvää ja uskollista nuorta naista, eikä tuota rahaakaan oo niin hirveitä summia laittaa ...
t. ukkomies vaasa- Anonyymi00004
Miten suhun saa yhteyden?:-)
Kyselee N31 - Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Miten suhun saa yhteyden?:-)
Kyselee N31💕nyt pitäis keksiä sitten joku varma keino💕
voitko sanoa sun etunimen ensimmäisen kirjaimen
t. ukkomies - Anonyymi00008
Anonyymi00005 kirjoitti:
💕nyt pitäis keksiä sitten joku varma keino💕
voitko sanoa sun etunimen ensimmäisen kirjaimen
t. ukkomiesDelaa akkas pettäjä
- Anonyymi00011
Anonyymi00008 kirjoitti:
Delaa akkas pettäjä
Vittu tuokin dorka se jaksaa toistaa tuota samaa. Ei sulla luuserilla ole muuta sanottava.
- Anonyymi00006
🥰😍 Y
- Anonyymi00009
Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött
- Anonyymi00012
Anonyymi00009 kirjoitti:
Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött
Sää mää ja bää tietää buaahaa.
- Anonyymi00014
Anonyymi00009 kirjoitti:
Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött
Moi Yrkkä eli Yrjö!
- Anonyymi00020
Oletko vielä N.31 "Y"kuulolla 😍, en ole unohtanut sinua, jos olet vielä kiinnostunut, niin huomenna tai perjantaina laitan jonkinlaisen yhteystiedon, kuinka voitaisiin tavata koska ja missä, niin katsotaan kuinka meillä synkkaa ym ...
T. Hellyyttä jakava ja kaipaava ukkomies
- Anonyymi00013
Kiitos, "Y" laitan jotain viestiä tulemaan ehkä huomenissa!
t. ukkomies😍- Anonyymi00016
Muista Y-kromosoni on miehilöä!
Paatko myös hanuriin, jos sulla on tuntuva?
- Anonyymi00015
Toi bää mää onkin Alan Dorkin.
- Anonyymi00021
Kyllähän teitä on aina olemassa jotka elää jonkinlaisessa puutteessa elämissään.Te ette voi muuta enään kuin oloanne puraata ja joidenki elämisen tahtoa koittaa pilata.Jatkaaka ihmeessä jos siitä tyydytyksen saatte.
- Anonyymi00017
Yrittäisitedes kasvaa aikuisiksi, ja oikeinkirjoituksessakin on parantamisen varaa
- Anonyymi00018
Mukavaa minulla löytyy myös salalemmiskelijä. Olen UM 68V Avitan mielelläni joskus rahallisestikkin vaitiolo taitoista naista joka sattuu olemaan vielä lemmenkipeä. Toki ikää pitää olla minimi 18 v .
Ainakin parasta seksiä ollut 28 v 55v naisten kanssa. Osa varattuja osa Leskiä, joukossa
myös opiskelijoita. - Anonyymi00019
Olisikohan Kuopiossa naista joka haluaisi seksiä vanhemman miehen kanssa. Kaikki käy.
Ukm67 Kuopio - Anonyymi00022
Oletteko tämä pariskunta tässä videolla?
https://www.erome.com/a/zwe1xSAN
https://www.erome.com/a/XmXPZB9M
https://www.erome.com/a/1eSMck7W
https://www.erome.com/a/a8cOplQn- Anonyymi00023
toivottavasti😊
- Anonyymi00024
Y viimeiseen viestiisi +7 kivihaan A.. , tänään kahville
UM
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1464906Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa183537Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1583347Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss322818Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu952578Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181853Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky81488Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo101472Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1381402Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut111267