Pelasta VHS nauhasi DVD:lle!

edit kaukonen

Omistatko vanhoja VHS-kasetteja ja haluaisit ne kätevästi ja nopeasti DVD:lle?
Kopioin ja editoin(parannan kuvaa tarvittaessa) VHS nauhoja DVD muotoon halutessasi. Hinta 20€/nauha(sisältää tyhjän DVD levyn hinnan). Kolmen taikka useamman kasetin kopiointi 15€kpl ja hinta sisältää edelleenkin "tyhjän" DVD levyn hinnan. Kukin kasetti kopioidaan omalle levylleen, kasetin pituudesta huolimati(ellei tilaaja halua esim.kokoelmalevyjä)
Myös DV, SVHS, HI8, 8 nauhojen kopiointi DVD:lle onnistuu!

Käyttämäni DVD-levyt ovat Tuffdisc levyjä, jotka kestävät käytössä mekaanista kulutusta ja käyttöä kymmeniä kertoja enemmän kuin tavalliset DVD-levyt. Näin ollen saat pelastettua vanhat nauhasi lähes ikuisiksi tallenteiksi.
Käyttämistäni levyistä voit käydä lukaisemassa lisää valmistajan sivuilta: http://www.tuffdisc.com/

Lisätiedusteluja palvelusta sähköpostitse: [email protected]
tai puhelimella 0400-266777

3

999

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • edit.

      Minä teen sitä samaa ja aivan ilmaiseksi. Mutta vain tutuille ja sukulaisille.

    • warniak blacksmith-86

      eihän sillä budjetilla ole edes niin väliä,ei se leffan sisältöä paranna,paikkaa.Yhtäkään B-leffaa ei kannata vaivautua katsomaan budjetin tai sen mukaan että miten katsoo näitä niin sanotusti virallisia,marginaali leffoja.Kyseessä on leffat jotka ovat juuri sitä mitä ovat,eivät yhtään sen enempää eikä sen vähempää,joten jos on ennakkoluuloja ja liikaa odotuksia niin unohda koko juttu.Loppujen lopuksi ne eivät olekkaan niin moraalittomia.Onhan se hyvä että ihmisten pikkumaisuudesta tehdään pilaa ja siitä että asioita pitää niin korostaa ja vrheitä ei myönnetä...monet B-leffat ovat rehellisiä,ei minkäänlaista peittelyä ja todistelua.Niitä ei myöskään ole tehty sillä perusteella että olisi kauheat odotukset,tosin kyllä jotkut on tehty vaan sen takia että ne saisivat vaan yksinkertaisesti kulttimainetta,elikkä juonella ja aiheella ei mitään väliä,sellaisissa ei ole sisältöä mutta? onhan niissä toki sen edestä kaikkea muuta.

    • VHS:ltä --> DVD:lle

      Miksi siitä suotta maksamaan? Kannattaa opetella käyttämään laitteita, niin homma sujuupi.

      Ei millään pahalla... :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1369
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      748
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      64
      683
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      87
      678
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      133
      597
    8. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      592
    9. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    10. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      61
      561
    Aihe