En todellakaan tekisi sulle mitään pahaa

Oikeasti, vaikka tahallaan kyllä provosoit minut vihaiseksi. Olet masokisti ilmeisesti. Vihaan sinua joka tapauksessa ukkoutunut ukko.
141447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Jänis kevennys tähän väliin...

Äänestä
  • Jänis pehmennys

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Jänis pehmennys

    Teillä on tääl joku tunne- tarrakerho hymiöasteikoil tai jotai vai?

    Äänestä

Jos sinulla on noin vahvat tunteet, niin ne voisi sanoa kyseiselle ihmiselle suoraan sillä tavalla että ne eivät tulisi ulos vihana. Se on inhottavaa kun miehet ja naiset eivät saa oman sukupuolensa keinoin tahtoaan läpi toiselle sukupuolelle. Juuri sen vuoksi on olemassa kaksi sukupuolta.

Jos on tottunut saamaan tahtonsa läpi, on siinä tilanteessa aseeton, kun ei omat rahkeet riitä. Jäljelle jää vaan avoimuus ja rehellisyys. Muuta keinoa ei ole, pelit ei enää toimi.

Äänestä
  • ” Jäljelle jää vaan avoimuus ja rehellisyys. Muuta keinoa ei ole, pelit ei enää toimi.” Nii kerta ja

    Äänestä

Jos koet sen oikeutettuna, niin sitten. Luotan arvioosi tarkastella tapahtunutta. En kuitenkaan ole masokisti. Onko kävelyni jo niin köpöttelevää?

Äänestä
  • Jos sinä näin mies koet

    Äänestä

Miksi hitossa olet sitten kiinnostunut miehestä. Normaalia olisi jättää täysin huomiotta ja se sopisi molemmille.

Äänestä
  • Kyllähän nyt testamentit monytki on kato uusittava usein? Heh

    Äänestä

sen tiedän että jos tuntuu että poliisi ei pysty suojelemaan jotain kiusaajaa vastaan niin kai Odin-group, Soldiers of Odin kai pystyy.

Äänestä
  • Onko niilläki hiakkalapiot jo?

    Äänestä

  • Kyllä ne poliisit sitten rientää paikalle, kun kiusaaja ottaa nirrin kiusatulta pois. Älä luulekaan, että ennen sitä.

    Äänestä

Eiköhän me tehdä palstaäijä sillä tavalla, että me vihataan niitä kaikkia varmuuden ja tasapuolisuuden vuoksi omm

Äänestä

Jos haluaa tutustua toiseen, ei kannata varmaan heti ajatella tai puhua varsinkaan toisesta pahaa. Universumi voi hyvän ihmisen temmata kauemmas, jos noin käyttäytyy. Aika loogistakin lopulta. Toki kukaaan ei täydellinen ole. Voimia!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikeasti, vaikka tahallaan kyllä provosoit minut vihaiseksi. Olet masokisti ilmeisesti. Vihaan sinua joka tapauksessa ukkoutunut ukko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu