Naisten päivä ja miesten mitat

”Naiset haluaa, että mies on 6 foot.”
Hesarin toimittaja lähti mukaan nuorten miesten matkaan radalle.
Naiset ovat nykyään vaativia, kun pitää olla vähintään kuusi jalkaa vartta.
Semmoinen 183 senttinen.
Rima on korkealla.
https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011532638.html
4393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos nuin on, niin moni savolainen mies jää vaille. Paljon on pätkiä miehiä täällä päin.

Äänestä
  • . ... pätkiä myös älyltään

    Äänestä

Hihii, ompa me tytöt kuultu parempia kutosseuloja miehille. Niinku 6/6/6. Tulee lisävaatimuksia enne kun kannattaa alkaa.
6 jalkaa, 6 tuumaa ja 6 numeroinen summa tilillä. Siis niinku yli 1,83m, yli 15,2 cm ja yli satatonnia. Sit vielä 6/6/6/6. Se on muuten sama mut lisäks pitää olla six-pack.

Äänestä
  • Ei oo ruuhkaa Mänttiharjulla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

”Naiset haluaa, että mies on 6 foot.”
Hesarin toimittaja lähti mukaan nuorten miesten matkaan radalle.
Naiset ovat nykyään vaativia, kun pitää olla vähintään kuusi jalkaa vartta.
Semmoinen 183 senttinen.
Rima on korkealla.
https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011532638.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu