Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sijaissynnyttäjäksi

Kiehtoisi "joutua" sijaissynnyttäjäksi esim. pariskunnalle tai homoille, ois aika totaalista tulla heivatuksi synnyttämisen jälkeen ilman et ite sais siitä mitään.
3249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielenkiintoisen kuuloista. 😄

Äänestä

olisi upeaa kun nainen,pakottaisi siittään raskaaksi,sit muutaman kaverinsa!m44v

Äänestä

Tuosta on paljon novelleja että nainen tai naiset on käytännössä pelkkiä synnytyskoneita. Yleensä littyy scifiin, mutta tuo on mielenkiintoinen twisti että pariskunta ottaa jonkun naisen ja panee raskaaksi, pitää täydellistä huolta koko raskauden ajan ja sitten synnytyksen jälkeen vain heivaa pihalle ja katoaa kokonaan.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiehtoisi "joutua" sijaissynnyttäjäksi esim. pariskunnalle tai homoille, ois aika totaalista tulla heivatuksi synnyttämisen jälkeen ilman et ite sais siitä mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu