Käyneensä miellyttävän puhelun Vladimirovits Suuren kanssa eilispäivänä. Don Tolloa ei tunnu häiritsevän ollenkaan se, että Vladimirovits Suuri toimittaa Iranille aseita ,joilla Iran iskee Amerikkalaisten kimppuun,ja että Vladimirovits Suuren Venäjä antaa Iranille Amerikkalaisten sotilaskohteiden tietoja,joita kannattaa pommittaa. Don Tollon mielestä tämä on ihan Ok.
Amerikan Kuningas kertoi
12
129
Vastaukset
- Anonyymi00001
Trump tuskin lukee suomi 24:sta, jonka kommentoijat väittävät että Venäjä avustaa Iranin armeijaa.
- Anonyymi00008
Aivan oikeassa olet.. mutta kun" täytyy" aina tuota yhtä ja samaa paskaa suoltaa aloittajalla
- Anonyymi00002
Amerikan Kuninkaalle riittää, että omalle tilille tulee pätäkkää. Kaikki on myynnissä, jotta oma lompsa paisuu.
- Anonyymi00003
Tuoreimpien tietojen mukaan Iran miinoittaa Hormuzin salmea Venäläisillä merimiinoilla. Sekin on MAGA-Trumpetin mielestä varmaan ihan kiva juttu.
- Anonyymi00004
Sotaministerinään rinnakkaistodellisuudessa elävä entinen TV-juontaja ,joka elää omaa kuvitteellista sarjakuvamaailman Action-pääosaa. Hyvin menee Amerikka.
- Anonyymi00005
Hino teko Trumpilta että laittaa nämä naisten alistajat ruotuun.
- Anonyymi00006
kasakat seuraavaks
- Anonyymi00007
Don Tollo osoitti Moukkamaisuutensa ja Tyhmyytensä ottaessaan LIPPALAKKI päässään Iranissa kaatuneita Amerikkalaisia vainajia. EI MITÄÄN RAJAA. MITEN SE KEHTAA ?? LIPPALAKKI PÄÄSSÄ MÖLLISTELEE, Kun Tollukan takia kaatuneita vainajia tuodaan kotiin. Osaako tuo Mölliskö edes hävetä??
- Anonyymi00009
Se ei ole sinun murhe...
Suomessakin hävettävää riittää, murehdi niitä..
- Anonyymi00010
Minä häpeän Suomessa vassareita.
- Anonyymi00011
Klo 12.52 väsää ossari typeryyksiään someen, kun vassarit tekee töitä. Miten nämä ossarit, yhteiskunnan mätäpaiseet, saataisiin tekemään jotain hyödyllistä. Vaikkapa töitä.
- Anonyymi00012
Mitä sanoo Pohjolan Valtias. Sotapäälliköistä Suurin ja Mahtavin, Ruotsin Kalle Kustaa Kunkku?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413878Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3513011Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt111915Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa91635Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41099- 71944
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874- 44784
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23781- 67769