Yhtä pölvästiä touhua tuhota hyvän toimiva systeemi, niin kuin sähköverkkojen tai Digitan myynti ulkomaalaisille sijoittajille.
Vastaukset 5
- Anonyymi00002
Eikös kyseinen rva asu Ruotsissa.
- Anonyymi00005
Huono vertaus, ei taksi alaa ole mihinkään myyty,
suomessa siitä päätetään edelleen. - Anonyymi00006
Kyllä ihmettelen näitä Soviet - Suomea kaipaavia. Nyt taksiala on vapautettu markkinoille ja hyvä niin. Jos vaikka kela ajot hinnat menivät niin alas ettei kannata ajaa , älä aja.
Joku joka osaa tehdä ajot kustannustehokkaasti hoitaa ne. En voi ymmärtää kuinka joku taksiala pitäisi pitää suojeltuna.
Ennen kuin joku vääräleuka alkaa väittää että esimerkiksi lääkärit jne.. pitäisi vapauttaa mieti vaikka koulutusvaatimuksia alalle,
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1071317Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197740Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47707Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!32695- 69682
- 47630
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530