Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Oletko nainen unelmoinut siskosi miestä?

Olen mies ja olen tillut siihen tulokseen sttä hyvin moni nainen hakuaisi panna siskonsa miehen kanssa.
Kokemusta minulla on ja kokemus on ollut hyvin kiihottava ja muistuu mieleen useasti.

Vastatkaa naiset aivan estottomasti. Odottelen kommentteja.
1252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen ja usein päässyt kokeilemaankin kun uskaltanut antaa pillua jakoon paljaalla pantavaksi. Mulla 4 sisko(26,31,34 ja 36 vuotiaat )ja oon jokasen miehen kaa pannu, se useiden ex miesten. Voisin kertoa lisää jos annat meili osoitteesi. Esim siitä kun neitsyyden menetin 13-v7kk yhden siskoistani silloiselle kumppanille, joka on aika kiimainen tarina. En muuten ole myöskään koskaan pannut ketään muuta kun varattuja miehiä/ jätkiä, joista suurin osa ollut lankojani. Jokainen pano kumppanini on myös lauennut pilluuni.
T: Pikku sisko Veera 24-v, joka tyydyttää kaikkien lankojensa tarpeet jakamalla kehoaan käytettäväksi paljaalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen mies ja olen tillut siihen tulokseen sttä hyvin moni nainen hakuaisi panna siskonsa miehen kanssa.
Kokemusta minulla on ja kokemus on ollut hyvin kiihottava ja muistuu mieleen useasti.

Vastatkaa naiset aivan estottomasti. Odottelen kommentteja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu