Hei, mihi n se oikein katosi se 3, näytös?

Se joka kuului samaan aiheeseen kuin muutkin.

Tapahtui raamattupalstalla 1 NÄYTÖS
ja 2. ja 4.NÄYTÖS, mut se kolmas puuttuu? Mitä sille on tehty?
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

SE teksti otettiin äärimmäisen brutaalin, lainvastaisen ja sääntöjen vastaisen tykityksen kohteeksi.

Sitä sensuroitiin pois kaikkiaan 10 eri kertaa. Uudelleen ja uudelleen.
Se aloitus EI OLLLUt sääntöjen vastainen, eikä Suomen lakien vastainen.

Mutta ilmeisesti se paljasti sellaisia faktoja tähän Raamattupalstaan liittyen, että se - hm --- oli liian suolaista totuutta - jonkun mielestä.

Mutta, ei hätää?

Se aloitus 3. NÄYTÖS tässä asiasarjassa? Se näkee päivänvalon.. .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se joka kuului samaan aiheeseen kuin muutkin.

Tapahtui raamattupalstalla 1 NÄYTÖS
ja 2. ja 4.NÄYTÖS, mut se kolmas puuttuu? Mitä sille on tehty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu