Pekka Siitoinin salamurha?

Onko totta, että Knessetissä päätettiin hänen kohtalostansa?
6223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo, kyllä

Äänestä

Se, minkä Knesset on päättänyt, sen Mossad toteuttaa.

Äänestä
  • Sen sai Piia Ristikankare ja Raisa Räisänenkin kokea.

    Äänestä

Up.

Äänestä

Ylös.

Äänestä

"Tämä rotuviha ei kohdistu täällä Suomessa asuvia mustalaisia eikä juutalaisia kohtaan..."
- Valtakunnanjohtaja Pekka Siitoin

Siitoin aloitti kosher-isänmaallisuuden. Mossad kiitti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko totta, että Knessetissä päätettiin hänen kohtalostansa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu