Suomea johtaa kauhukapinetti

Koska Jumala on sen niin sallinut tuhotakseen suomen valtion.
256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka palvelut katoaa maaseudulta niin älkää muuttako kaupunkeihin koska kaupungit pian tuhoutuu ww3ssa.

Äänestä

Keksitkö kivan sana päiväkodissa? Alkoiko pikkupili jöpöttämään? Älä välitä, ei sitä kukaan huomaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska Jumala on sen niin sallinut tuhotakseen suomen valtion.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu